Termíny a rezervace | Jedu s dobou
Jedu s dobou

Termíny a rezervace

Níže naleznete všechny aktuální termíny pro rok 2018. V současné době jsou vypsány dodatečné termíny v Jihlavě, Sosnové u České Lípy a Třinci. V ostatních lokalitách již žádné kurzy v tomto roce realizovány nebudou.

Pro rezervaci termínu vyplňte prosím formulář níže. Na uvedený email Vám automaticky budou odeslány organizační pokyny a podmínky k absolvování kurzu. Kurz je nutné absolvovat s vlastním vozidlem nicméně je možná účast 2 osob ve vozidle např. vozidlo sdílené s partnerem/partnerkou. V tomto případě musí být vyplněny 2 rezervační formuláře, protože obě dvě osoby jsou účastníci kurzu a dochází k vzájemnému střídání ve vozidle na pozici řízení během výcviku.

Pozn.: V jeden termín se konají ve školicím centru 2 kurzy. Jeden účastník si může vybrat pouze dopolední nebo odpolední kurz, který jsou svým obsahem a rozsahem totožný.

Registrace na kurz

Registrace na kurz

Vyberte místo konání kurzu

Vyberte termín a čas konání kurzu


Dokončení registrace - osobní údaje

Kurz je určen pouze osobám starší 65 let.

Dále za účelem zajištění Vaší účasti na kurzu v rámci programu Jedu s dobou a za účelem naší evidence a kontroly budeme zpracovávat Vaše osobní údaje, konkrétně kontaktní a identifikační údaje a údaje o absolvování kurzu. Proti zpracování za účelem evidence a kontroly máte právo podat námitku.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů pro výše uvedené účely a o Vašich právech naleznete v [Zpracování osobních údajů].