Termíny a rezervace | Jedu s dobou
Jedu s dobou

Termíny a rezervace

Vypisujeme první termíny kurzů, které budou průběžně aktualizovány až do listopadu 2019 pro všechna místa konání.

Pro rezervaci termínu si nejdříve vyberte místo konání kurzu, pak termín a vyplňte prosím formulář níže. Na uvedený email Vám automaticky budou odeslány organizační pokyny a podmínky k absolvování kurzu. Kurz je nutné absolvovat s vlastním vozidlem nicméně je možná účast 2 osob ve vozidle např. vozidlo sdílené s partnerem/partnerkou. V tomto případě musí být vyplněny 2 rezervační formuláře, protože obě dvě osoby jsou účastníci kurzu a dochází k vzájemnému střídání ve vozidle na pozici řízení během výcviku. Obě dvě osoby musí splňovt podmínku věku min. 65 let.

Pozn.: V jeden termín se ve většině případů konají ve školicím centru 2 kurzy. Jeden účastník si může vybrat pouze dopolední nebo odpolední kurz, který jsou svým obsahem a rozsahem totožný.

Registrace na kurz

Registrace na kurz

Vyberte místo konání kurzu

Vyberte prosím místo konání kurzu.

Vyberte termín a čas konání kurzu

Vyberte prosím termín a čas konání kurzu.

Dokončení registrace - osobní údaje

Kurz je určen pouze osobám starší 65 let.

Dále za účelem zajištění Vaší účasti na kurzu v rámci programu Jedu s dobou a za účelem naší evidence a kontroly budeme zpracovávat Vaše osobní údaje, konkrétně kontaktní a identifikační údaje a údaje o absolvování kurzu. Proti zpracování za účelem evidence a kontroly máte právo podat námitku.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů pro výše uvedené účely a o Vašich právech naleznete v [Zpracování osobních údajů].